Doi copii discută:
- Ce vrei să te faci când o să crești mare?
- Mă fac idiot.
- De ce?!?
- Păi , tatăl meu mereu zice:
„Uite la idiotul ăla ce mașină are!” sau
„Ce femeie bună are idiotul celălalt!” ori
„Idioții ăștia sunt plini de bani!”…
Doi copii discută: